Nadajniki T-Mobile na maszcie w Osieku nad Wisłą

Nadajniki T-Mobile na maszcie w Osieku nad Wisłą
2020-07-10

Na maszcie Play posadowionym na terenie parafii w Osieku nad Wisłą wkrótce znajdą się nadajniki sieci T-Mobile. Poprawić ma się również zasięg dla klientów Orange.

Na terenie parafii w Osieku nad Wisłą od stycznia posadowiony jest maszt telefonii komórkowej sieci Play. Operator w ostatnim czasie wymienił nadajniki na wydajniejsze – LTE, dzięki czemu poprawić się ma jakość połączeń.

Na maszcie wkrótce znajdą się również nadajniki sieci T-Mobile, z których - oprócz klientów tego operatora - korzystać mają również klienci Orange. Proboszcz parafii w Osieku nad Wisłą, ks. Rafał Bogus, wyraził na to zgodę i podpisał umowę w tej sprawie.

Przypomnijmy, że w styczniu 2020 roku wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński wystąpił pisemnie do operatorów sieci T-Mobile, Orange i Plus z prośbą o uwzględnienie próśb mieszkańców gminy i podjęcie rozmów z Play o korzystanie z masztu. Operatorzy T-Mobile i Orange przychylili się do wniosku wójta.

Pisma wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego do operatorów telefonii komórkowej

Proboszcz Bogus i wójt Wieczyński dziękują Panu Marcinowi Mejerowi z Play za okazywaną pomoc.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.