Najlepsza w Polsce drużyna w kickboxingu pochodzi z Obrowa!

Najlepsza w Polsce drużyna w kickboxingu pochodzi z Obrowa!
2020-10-20

Najlepsza w Polsce drużyna kickboxingu w formule light contact pochodzi z Obrowa! To A&W Team Obrowo! Składamy gratulacje zawodnikom, trenerowi Andrzejowi Maciusiewiczowi, trenerowi Dariuszowi Jeneralskiemu oraz wszystkim osobom zaangażowanym w działanie klubu, w tym również rodzicom młodych sportowców.

Na Mistrzostwach Polski w kickboxingu, rozgrywanych w Nowym Mieście Lubawskim w weekend 17 – 18 października 2020 roku, złote medale zdobyli:

  • Jakub Muchewicz
  • Michał Błotnicki  
  • Natalia Maćkiewicz  
  • Grzegorz Błotnicki

Jakub Muchewicz został uznany za najlepszego juniora mistrzostw.

Nasz klub na zawodach reprezentowało jeszcze trzech zawodników, którzy pokazali się z bardzo dobrej strony i wracają z cennym doświadczeniem. To Artur Maciusiewicz, Adrian Muchewicz i Wanessa Adamska. Wsparciem służyli Juliusz Jeneralski i Szymon Maciusiewicz. Dziękujemy!

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.