Najlepszy Sołtys Powiatu Toruńskiego 2015

Najlepszy Sołtys Powiatu Toruńskiego 2015
2016-07-07

Alicja Tarkowska, sołtys wsi Zawały decyzją kapituły otrzymała tytuł Najlepszego Sołtysa Powiatu Toruńskiego 2016. Nagrodę odebrała 5 lipca na toruńskiej Barbarce. Do konkursu panią Alicję zgłosili mieszkańcy i wiceprzewodniczący Rady gminy Obrowo Pan Bogdan Sadowski i udało się! ...zwyciężyła pojedynek z siedmioma innymi kandydatami.

Pani Alicja w Zawałach funkcję sołtysa sprawuje od 2011 roku i jak na kolejną kadencję dokonała bardzo dużo. To jednak nie jedyne zajęcie pani Alicji jest ona również Radną gminy Obrowo oraz strażakiem – ochotnikiem. Jest osobą bardzo aktywną w lokalnym środowisku, wśród jej osiągnięć jest masa imprez w sołectwie, ale też miejsce do grania w piłkę nożną i siatkówkę, ferie zimowe dla najmłodszych, znaki drogowe i tablice informacyjne. To nie tylko pani sołtys, ale mama trójki chłopców, miłośniczka podróży i fotografii.

To nie pierwszy sukces, który odniosła Alicja Tarkowska. Energiczna pani sołtys zajęła trzecie miejsce w naszym plebiscycie na najpopularniejszego sołtysa Kujaw i Pomorza 2014. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.