Nina i Jaś wyrecytowali wyróżnienia dla naszej gminy

Nina i Jaś wyrecytowali wyróżnienia dla naszej gminy
2020-05-19

Nina Jabłońska i Jan Mytlewski, mieszkańcy gminy Obrowo, otrzymali wyróżnienia w 14. Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej „Dobrze, Ziemio”, organizowanym w Czernikowie pod patronatem Starosty Toruńskiego.

Dwudziestu jeden uczniów ze szkół podstawowych i stowarzyszeń województwa kujawsko-pomorskiego wzięło udział w 14. Regionalnym Konkursie Recytatorskim Twórców Ziemi Dobrzyńskiej „Dobrze, Ziemio”. W tym roku konkurs odbył się zdalnie. Uczniowie przesyłali nagrania wideo i audio, spośród których jury, również pracujące zdalnie, wybrało zwycięzców.

Wśród laureatów znalazło się dwoje uczniów z naszej gminy: Nina Jabłońska, uczennica Szkoły Podstawowej w Obrowie oraz Jan Mytlewski, uczeń Szkoły Podstawowej w Osieku nad Wisłą otrzymali wyróżnienia.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.