Nowe zasady bezpieczeństwa w Urzędzie Gminy w Obrowie

Nowe zasady bezpieczeństwa w Urzędzie Gminy w Obrowie
2020-04-01

W Urzędzie Gminy wprowadziliśmy kolejne zasady bezpieczeństwa. Prosimy o kontakt telefoniczny lub e-mailowy, ponieważ praktycznie nie ma możliwości bezpośredniego spotkania z urzędnikami.

Urząd Gminy w Obrowie działa według nowych zasad bezpieczeństwa. Interesanci mogą kontaktować się z pracownikami urzędu telefonicznie lub e-mailowo, nie ma możliwości bezpośredniego spotkania z urzędnikami. W ten sposób załatwiane są obecnie niemal wszystkie sprawy.

Sprawdź numery telefonów do pracowników urzędu

Drzwi do urzędu są zamknięte, ale działają wszystkie biura i referaty. W oknie przy głównym wejściu do budynku znajduje się pojemnik (urna), do którego można składać pisma i wnioski. Dokumenty te są wprowadzane w obieg po 48 godzinach, tj. wtedy, kiedy nie powinno być już na nich koronawirusów. W oknie znajduje się też dzwonek, którym można poprosić o pomoc panie sekretarki. Pracownicy urzędu wychodzą porozmawiać z interesantami tylko w sprawach wyjątkowych, nie cierpiących zwłoki.

Wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński codziennie pracuje w urzędzie i osobiście wykonuje swoje obowiązki. Możliwy jest telefoniczny i e-mailowy kontakt z wójtem – nr telefonu do sekretariatu: 56 678 60 22, e-mail: obrowo@obrowo.pl

Wójt nadal spotyka się z mieszkańcami, ale wyłącznie w sprawach wyjątkowo ważnych, których nie można rozwiązać w późniejszym terminie. Na spotkanie z wójtem najlepiej najpierw umówić się telefonicznie.

Ograniczenia zostały wprowadzone po to, aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo interesantom i pracownikom urzędu.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.