Oddano do użytkowania boisko wielofunkcyjne w Łążynie II

Oddano do użytkowania boisko wielofunkcyjne w Łążynie II
2019-06-19

14 czerwca 2019 r. odebrano do użytkowania boisko wielofunkcyjne w Łążynie II. Wykonawcą budowy była Sp. z o.o. „ADA-LIGHT” z Gostynina, która w ramach inwestycji wykonała:

- boisko do piłki ręcznej,

- 2 boiska do koszykówki,

- boisko do siatkówki,

- skocznię do skoku w dal,

- bieżnię na 60 m.

Należy podkreślić, że boisko wielofunkcyjne jest także w całości ogrodzone i oświetlone, może więc służyć dzieciom i młodzieży oraz zainteresowanym sportem dorosłym, o każdej porze dnia, podkreśla wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński.

Wartość wykonanych robót wyniosła 664.200,00 złotych, to niebagatelna kwota, podkreśla wójt Wieczyński, ale takiego boiska wielofunkcyjnego brakowało uczniom i mieszkańcom Łążyna II od lat.

Mamy nadzieję, że wielofunkcyjny obiekt sportowy będzie doskonałym miejscem do rekreacji dla młodszych i starszych pokoleń łążynian, o który będą dbali i szanowali, żeby posłużył im na długie lata.   

Krzysztof Myszkowski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.