Oficjalne otwarcie siedziby i pracowni

Oficjalne otwarcie siedziby i pracowni
2018-12-18

Oficjalne otwarcie siedziby Fundacji TRYBIK i Pracowni Edukacyjno-Rękodzielniczej nastąpiło 6 października 2018 r. Zgodnie z tradycją, dzieci przecięły wstęgę, a  odpalona raca i tort był początkiem dobrej zabawy. W pracowni trwają zajęcia od początku roku, korzystają z niej dzieci, młodzież i dorośli.  Mimo tego, że mieści się w Lubiczu Dolnym, to mieszkańcy gm. Obrowo licznie ją odwiedzają. W każdy poniedziałek odbywają się tu warsztaty, organizowane przez Gminny Ośrodek Kultury w Obrowie i będą trwały do momentu wykończenia świetlicy przy UG w Obrowie. Jest to dowód współpracy, za którą gmina i fundacja zostały nagrodzone Nagrodą Super Samorząd 2018. W pracowni dzieją się przeróżne rzeczy. W ostatnim czasie powstały tu przypinki z okazji setnej rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości, przypinki idenfikujące wolontariuszy Szlachetnej Paczki  okręgu Obrowo, symboliczne podarki dla darczyńców, kartki okolicznościowe i ozdoby  świąteczne.

Jednym słowem życie tętni. Zapraszamy na zajęcia i do współpracy.

Prezes Fundacji Trybik
Barbara Mońko-Juraszek

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.