Ogłoszenie

Ogłoszenie
2018-04-09

Wójt Gminy Obrowo informuje, że w związku z wystąpieniem w okresie  od 23 lutego do 5 marca bieżącego roku fali mrozów, istnieje pilna potrzeba zgłaszania powstałych strat w uprawach polowych związanych z ujemnymi skutkami przezimowania,  co umożliwi określenie zakresu zaistniałych szkód i sformułowanie wniosku do Wojewody Kujawsko – Pomorskiego o powołanie komisji, która oszacuje doznane szkody w zgłoszonych gospodarstwach.

W związku z powyższym prosimy zainteresowanych o składanie w pok. Nr 35 Urzędu Gminy Obrowo podpisanych wniosków bądź też na adres
e-mail:
rrg@obrowo.pl o oszacowanie wysokości i zakresu powstałych szkód w uprawach ozimych w terminie do 11 kwietnia 2018 r.,

 

 

Wnioski o oszacowanie szkód dostępne są w Urzędzie Gminy Obrowo (pok. nr 35) oraz na stronie internetowej www.obrowo@obrowo.pl

Po terminie wnioski nie będą przyjmowane.


 Wniosek

 

 

 

 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.