OGNISKO INTEGRACYJNE SZKOŁY MUZYCZNEJ

OGNISKO INTEGRACYJNE SZKOŁY MUZYCZNEJ
2016-09-20

We wtorek, dnia 13.09. o godz. 18.00, na boisku szkolnym w Osieku nad Wisłą odbyło się OGNISKO INTEGRACYJNE Publicznej Szkoły Muzycznej I Stopnia.

Na wstępie, pani dyrektor Mariola Majrowska, powitała wszystkich zebranych i życzyła miłej zabawy. Letnia pogoda sprzyjała spotkaniu. „Na kiełbaskę” zostali zaproszeni uczniowie z rodzicami oraz pracownicy szkoły. Humory dopisywały. Podczas zabaw w „kółku”, integrowały się dzieci i dorośli. Zostały także przygotowane teksty z piosenkami. Mieliśmy okazję do wspólnego śpiewania. Dzieci mogły również pograć w piłkę oraz pobawić się na placu zabaw. Rodzice i nauczyciele mieli okazję do rozmowy. Dziękujemy wszystkim za miło spędzony czas i do zobaczenia na kolejnym spotkaniu integracyjnym!

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.