OSIECKA GRUPA TEATRALNO-WOKALNA W FUNDACJI „ŚWIATŁO”

OSIECKA GRUPA TEATRALNO-WOKALNA W FUNDACJI „ŚWIATŁO”
2016-10-10

W sobotę, dnia 8 października OSIECKA GRUPA TEATRALNO-WOKALNA odwiedziła pacjentów Fundacji „Światło” w Toruniu. Przedstawiliśmy program kabaretowy, pt. „Ach, te kobiety”. Są to zabawne scenki z życia kobiet: pierwszej- Ewy, średniowiecznej oraz współczesnej, przeplatane znanymi piosenkami. Naszym celem było przyniesienie radości chorym ludziom oraz ich rodzinom. Marta Wojciechowska z OSIECKIEJ GRUPY TEATRALNO-WOKALNEJ jest wolontariuszem w Fundacji „Światło”. Występ grupy, to jej inicjatywa. Mamy nadzieję, że program teatralny oraz muzyka przyczyniły się do poprawy nastroju pacjentów i wniosły do ich życia trochę pozytywnych emocji i bodźców. Dla nas było to wielkie, pełne wzruszeń przeżycie… Zostaliśmy przyjęci bardzo serdecznie i zaproszono nas z kolejnym występem. Wszystkim pacjentom FUNDACJI życzymy DUUUŻO ZDROWIA!!!

Ewelina Mytlewska – animator kultury

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.