Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna w ŚDS w Toruniu

Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna w ŚDS w Toruniu
2018-01-17

 Dnia, 12.01.2018r. Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wystąpiła dla podopiecznych Środowiskowego Domu Samopomocy Fundacji im. Brata Alberta w Toruniu. Było to już drugie zaproszenie od p. Natalii Świeczkowskiej, pracownika tejże placówki. Wcześniej wystąpiliśmy z programem z okazji Dnia Kobiet.

 W naszej tradycji kolędy śpiewamy do 2 lutego. Dom Środowiskowy, pielęgnując ten piękny zwyczaj, przygotował Wieczór Kolęd. Na początku obejrzeliśmy piękne jasełka w wykonaniu podopiecznych placówki. Następnie zaprosiliśmy wszystkich gości do wysłuchania kolęd w wykonaniu naszej grupy. Dziękujemy za ciepłe przyjęcie i piękne podarunki. Pracownikom oraz ich podopiecznym życzymy dużo zdrowia!

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.