OSP Osiek nad Wisłą na podium

OSP Osiek nad Wisłą na podium
2020-02-01

Drużyna Ochotniczej Straży Pożarnej z Osieka nad Wisłą zajęła 3. miejsce w VIII Powiatowym Turnieju Halowej Piłki Nożnej Jednostek Ochotniczych Straży Pożarnych Powiatu Toruńskiego.

W turnieju powiatowym biorą udział drużyny złożone z dziesięciu zawodników – członków OSP, które wygrały turnieje gminne organizowane w gminach na początku roku. W tegorocznym turnieju swoje reprezentacje wystawiły trzy gminy: Czernikowo, Obrowo i Łubianka.

Zwycięzcą VIII turnieju została OSP Steklin z gminy Czernikowo.

Organizatorem Zawodów Powiatowych jest Zarząd Oddziału Powiatowego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Toruniu. Puchary i medale ufundował i wręczył Starosta Toruński Marek Olszewski. Gospodarzem zawodów był Zarząd Oddziału Gminnego ZOSP RP w Czernikowie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.