„Ośrodek Aktywności Lokalnej” - zaproszenie do projektu

2019-10-08

Serdecznie zapraszamy do udziału w BEZPŁATNYM projekcie pt. „Ośrodek Aktywności Lokalnej”, który adresowany jest do społeczności lokalnej zamieszkującej na terenie Gminy Obrowo, spełniającej kryteria uczestnictwa w projekcie.

Dla uczestników projektu zaplanowano następujące wsparcie:

 Animacje kulturalno-sportowe

1. Zajęcia sportowe - nordic walking - projekt daje możliwość ciągłego i systematycznego uczestnictwa w zajęciach. Każdy uczestnik będzie miał możliwość skorzystania z profesjonalnych zajęć z instruktorem;

2. Gra w szachy, brydż;

3. Dyskusyjny klub i spotkania autorskie (książka, film, sztuka, debaty społeczne, ekologiczne, itp.);

4. Decoupage, scrapbooking, bukieciarstwo, inne.

 Doradztwo dietetyczne W projekcie zostanie wykorzystana najbardziej aktualna wiedza medyczna dotycząca wpływu sposobu żywienia i rodzaju żywności (w tym ryzyka stosowania suplementów diety na zdrowie człowieka jako szeroko rozumianej profilaktyki zdrowotnej).

 Grupa wsparcia Podczas spotkań będą pokazane metody wydobywane i wzmacniane zasobów - mocne strony, które są siłą do przezwyciężenia wszelkich trudności.

 Grupa samopomocy Celem spotkań jest wspólne pokonywanie problemów, prowadzące do zniesienia izolacji zewnętrznej (społecznej, towarzyskiej) i wewnętrznej (osobistej). Na spotkania mogą być zapraszani eksperci w danej dziedzinie.

Realizacja powyższych działań odbywać się będzie w Centrum Szkoleń i Rozwoju „Akademia” w Brzozówce przy ul. Owocowej 2 od października 2019 roku do maja 2020 roku.

telefon kontaktowy: 667 671 090

e-mail: akademia@centrum-akademia.edu.pl

więcej informacji na stronie: www.centrum-akademia.edu.pl

Projekt współfinansowany jest z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Osi priorytetowej 11. Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność Działanie 11.1 Włączenie społeczne na obszarach objętych LSR Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Kujawsko-Pomorskiego na lata 2014-2020.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.