Ostatnia doba głosowania na podwórko Nivea dla Dobrzejewic

Ostatnia doba głosowania na podwórko Nivea dla Dobrzejewic
2020-06-23

W środę o godz. 14.59 kończy się tegoroczny konkurs „Podwórko talentów Nivea”. Nasze Dobrzejewice mają dużą szansę wygrać plac zabaw. Aby tak się stało, nie wolno nam przerwać głosowania!

Od początku konkursu Dobrzejewice stale plasowały się w zwycięskiej piątce -  w gronie tych pięciu miejscowości, które otrzymywały najwięcej głosów internautów i miały szansę na wybudowanie podwórka Nivea. Sytuacja zmieniła się w sobotę 20 czerwca, kiedy spadliśmy na 6. miejsce, tracąc szanse na plac zabaw. Powszechna mobilizacja mieszkańców gminy Obrowo, a zwłaszcza trwające niemal nieprzerwanie głosowanie z Zespołu Szkół w Dobrzejewiach, sprawiły, że obecnie znajdujemy się na 3. miejscu i wciąż mamy szansę na wygraną.

Zwycięstwo nie jest jednak pewne. Różnica głosów pomiędzy nami o depczącą nam po piętach konkurencją jest jednak minimalna i może zmienić się z godziny na godzinę. Dlatego nie wolno nam przerwać głosowania!

Dziś, tj. we wtorek 23 czerwca o godz. 16.00 ranking wygląda następująco:

  1. Mazury, powiat kolbuszowski – 24 952 głosy internautów,
  2. Piaseczno, powiat tczewski – 23 451 głosów
  3. Dobrzejewice – 23 343 głosy
  4. Tułowice, powiat opolski – 22 477
  5. Brzeszcze, powiat oświęcimski – 22 421

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.