Ostatnie wieści od klubu Kometa Obrowo

Ostatnie wieści od klubu Kometa Obrowo
2018-02-22

Klub Kometa w nowym roku zakupił piękne dresy oraz torby tak żeby nasi zawodnicy byli nie tylko widoczni na szosach ale też poza nimi . Nasz zespół brał udział w zgrupowaniach zimowych ,  został podzielony na dwie grupy , jedna z nich trenowała w Szkole Mistrzostwa Sportowego w Toruniu druga pojechała do Ostrzyc (region kaszubski) na 6dniowy obóz. Dwa treningi dziennie , rywalizacja w grupach gwarantują dobre przygotowania do sezonu kolarskiego , który zaczynamy 25 marca wyścigiem MTB w Bydgoszczy. 3 marca Kometa organizuje II Mistrzostwa Szkół Podstawowych  Gminy Obrowo na trenażerach. Zapraszamy chętnych do zapisywania się u wuefisty każdej ze szkół gminy Obrowo.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.