Para Prezydencka pisze do Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej

Para Prezydencka pisze do Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej
2020-10-20

Para Prezydencka napisała list gratulacyjny do Osieckiej Grupy Teatralno-Wokalnej. Prezydent Andrzej Duda z żoną Agatą dziękują naszym aktorom za udział w tegorocznym Narodowym Czytaniu „Balladyny”.

Kolejny już raz Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna wzięła udział w Narodowym Czytaniu. W tym roku nagrywaliśmy fragmenty "Balladyny" Juliusza Słowackiego, a zmontowany film zamieścicliśmy w YouTube. Wzięliśmy również udział w akcji przeprowadzonej przez Powiat Toruński.

Podobnie jak w zeszłym roku otrzymaliśmy podziękowanie od Pary Prezydenckiej za udział w Narodowym Czytaniu.  Nasza biblioteczka wzbogaciła się również o egzemplarz „Balladyny” Juliusza Słowackiego z dedykacją Prezydenta RP oraz Pierwszej Damy.

Mam nadzieję, że w przyszłym roku uda nam się przeprowadzić akcję na Tarasie Widokowym im. Michała Kokota, tak jak to planowaliśmy z członkami Osieckiej Grupy Teatralno – Wokalnej.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.