Pasowania na przedszkolaka

Pasowania na przedszkolaka
2018-12-19

Dnia 9 listopada  2018 roku w Punkcie Przedszkolnym przy Szkole Podstawowej im. M. Kopernika w Łążynie II odbyła się uroczystość „Pasowania na przedszkolaka”. Bohaterami spotkania były najmłodsze dzieci.

Dziewiąty listopada był wyjątkowym  dniem dla naszych milusińskich, którzy w tym roku po raz pierwszy przekroczyli próg przedszkola. Przez kilka ostatnich tygodni dzieci nabierały odwagi i doświadczenia w prezentowaniu swoich umiejętności na małej przedszkolnej scenie. Bohaterami spotkania były maluchy z grupy „Smerfy”. W uroczystości wzięli udział zaproszeni rodzice oraz dyrektor pani Hanna Affelt.

Maluchy zaprezentowały bardzo ciekawy program artystyczny, który wytrwale przygotowywały pod bacznym okiem swojej wychowawczyni pani Dagmary Chmielewskiej. Dzieci śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Występując przed tak wielką publicznością, wykazały się nie tylko swoimi umiejętnościami, ale również wielką odwagą.  Punktem kulminacyjnym spotkania było ślubowanie.  Z wielką dumą i przejęciem powtórzyły słowa przyrzeczenia, a pani dyrektor dokonała pasowania przez dotknięcie ramienia każdego dziecka ogromnym, magicznym ołówkiem. Na pamiątkę tego ważnego dnia dzieci otrzymały dyplomy, prezenty oraz słodki upominek.  Po zakończeniu części oficjalnej dzieci pozowały do pamiątkowego zdjęcia, a w salach czekał na nie pyszny poczęstunek przygotowany przez rodziców.

Na pewno był to niezapomniany dzień, pełen emocji i miłych wrażeń.
Dagmara Chmielewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.