Pierwsze wyścigi Komety w sezonie 2018

2018-04-23

Pierwsze wyścigi Komety w sezonie 2018 już za nami . Zaczęliśmy od mocnego ścigania na rowerach górskich w Grudziądzu 7.04, gdzie przyszło nam rywalizować na plaży i w lesie .Pierwsze "pudło " dla Komety zdobył  młodzik Filip Strzelecki , który zajął 3 miejsce .  W Rypinie 15.04 po wspaniałym finiszu 2 miejsce zajęła Zuzanna Charyga . Cierpice 14.04 najlepszy wynik odnotowali Agata Kowalska i Jakub Kasparow zajmując 4 miejsce w swoich kategoriach. 21 .04 to z kolei 1 wyścig na szosie gdzie został zorganizowany dookoła jeziora Grodno w miejscowości Nowogród. Najlepsze  4miejscę zajęła Agata Kowalska. Oprócz wyżej wymienionych zawodników naszą Gminę jeszcze reprezentowali: MateuszTadych , Oskar Lipiński , Bartosz Zientarski ,Szymon Wiśniewski , Tomasz Błażejewski ,Martyna Marcinkowska , Miłosz Szaładziński , Wojciech Kowalski , Igor Wierzbowski , Oliwia Gerc.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.