Piknik Rodzinny w Kawęczynie

Piknik Rodzinny w Kawęczynie
2016-06-29

W dniu 26 czerwca 2016 r. odbył się piknik rodzinny w Kawęczynie, na który przybyły władze gminy: sekretarz gminy a jednocześnie wiceprzewodnicząca rady Powiatu pani Mirosława Kłosińska oraz pracownik GOK –pani Paulina Szyplik. Na piknik przybyły liczne rodziny z dziećmi, babcie i mieszkańcy z okolicznych wsi. Na początku wystąpił zespół „Kawęczynianki”. W dalszej części odbyły się konkursy i zabawy przeprowadzone przez panią Emilię Kokot mieszkankę Kawęczyna. Następnie strażacy przeprowadzili pokaz sprzętu medycznego do udzielania pierwszej pomocy poszkodowanym. Wszystkie dzieci zostały obdarowane nagrodami i słodyczami. Uczestnicy pikniku zostali ugoszczeni domowymi wypiekami, lodami, kiełbaską z grilla oraz soczkami. W przerwach między konkursami przygrywał Radosław Lewandowski.

Dziękujemy za okazana pomoc panu Wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu, pani Mirosławie Kłosińskiej, państwu Jabłońskim – sklep u Haliny oraz organizatorom pikniku: sołtysowi, radnej, radzie sołeckiej oraz OSP Kawęczyn.

Mamy nadzieję, że impreza była udana i spełniła oczekiwania uczestników. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.