Piknik rodzinny w Obrowie

Piknik rodzinny w Obrowie
2016-06-27

19 czerwca 2016 r.  na boisku sportowym w Obrowie odbył się festynie rodzinnym.  
Festyn został zorganizowany przez Radnych wsi Obrowo, Sołtysa, Radę Sołecką oraz licznych sponsorów.  Dla dzieci czekały liczne, darmowe atrakcje: maluchy mogły dawać upust swojej energii skacząc i zjeżdżając na kolorowych zjeżdżalniach, zabawy na trampolinie, basen wodny, słodycze, grochówkę, kiełbaski z grilla, pysze ciasta oraz lody.  Czas umiliły występy  młodzieży z ZS w Obrowie oraz zawodnicy A&W Team Obrowo w pokazie kickboksingu. Organizatorzy festynu przygotowali dla dzieci również zabawy i konkursy m.in. malowanie buziek, „sztuczki cyrkowe”, skoki w workach oraz wiele innych atrakcji w których dzieci świetnie się odnalazły. Na zakończenie pikniku zagrał Zespół „Sky”. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.