Piknik rodzinny w Zębowie

Piknik rodzinny w Zębowie
2016-06-21

3 czerwca w Szkole Podstawowej w Zębowie odbył się piknik rodzinny.

Z okazji Dnia Matki i Dnia Ojca uczniowie zaprezentowali krótki program artystyczny oraz wręczyli rodzicom własnoręcznie przygotowane upominki.

Swoją obecnością zaszczycił nas radny powiatu toruńskiego pan Tomasz Zakrzewski. Z uwagą obejrzał występy dzieci, a na dowód sympatii przyniósł uczniom upominek – piłkę, która z pewnością przyda się podczas zajęć.

Na tegorocznym pikniku nie zabrakło różnorodnych zabaw i konkurencji sportowych, w których zmagały się dzieci wspólnie z rodzicami i rodzeństwem. Śmiech i dobra zabawa to nieodłączny element tych rodzinnych potyczek. Dla wszystkich uczestników były słodkie nagrody.

Przez cały czas dzieci mogły korzystać z trampoliny, zjeżdżalni na dmuchanym zamku i przejażdżki samochodem. O te atrakcje zadbał Wójt Gminy Obrowo pan Andrzej Wieczyński, wspierając szkołę finansowo.

Poczęstunek dla uczestników pikniku przygotowały mamy z Rady Rodziców działającej przy szkole. Miłym akcentem było również pieczenie kiełbasek na ognisku, które ufundował dzieciom radny gminy Obrowo pan Bartosz Przewięźlikowski. Dla uczniów przygotowane były także słodycze i lody, które jak co roku sponsorowali Państwo Mazek, właściciele sklepu Roma.

Cieszymy się bardzo, że i tym razem rodzice tak licznie przybyli wspólnie świętować. Wszystkim sponsorom dziękujemy za pomoc w organizacji pikniku i  wsparcie finansowe.
Lucyna Nawrocka

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.