Podwórko Nivea oficjalne otwarte! Film i zdjęcia

Podwórko Nivea oficjalne otwarte! Film i zdjęcia
2020-10-14

- Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w głosowanie na podwórko Nivea dla naszej gminy. Plac zabaw Nivea w Dobrzejewicach to nasz wspólny sukces – mówił wójt podczas uroczystego otwarcia obiektu.

W wąskim gronie, przy niewielkiej ilości dzieci, z zachowaniem reżimu sanitarnego – we wtorek 13 października odbyło się oficjalne przekazanie placu zabaw Nivea dzieciom naszej gminy. W uroczystości udział wzięli uczniowie Szkoły Podstawowej w Dobrzejewicach, wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński z Joanną Zielińską, organizatorką przedsięwzięcia oraz dyrekcja szkoły. Plac zabaw poświęcił proboszcz parafii w Dobrzejewicach.

Na tak wyjątkowym spotkaniu nie mogło zabraknąć występu najważniejszych gości – uczniów szkoły. Dzieci wspaniale zaśpiewały piosenkę, wyrecytowały wiersz napisany specjalnie dla nich na tę okazję przez ich wychowawczynię Agnieszkę Betkier i pobiegły się bawić.

- Mimo trudnej sytuacji w Polsce i na świecie warto cieszyć się dziś tym pięknym placem zabaw. Jeszcze raz dziękuję wszystkim, którzy włączyli się w głosowanie na podwórko Nivea dla naszej gminy. Plac zabaw Nivea w Dobrzejewicach to nasz wspólny sukces mówił wójt podczas uroczystego otwarcia obiektu.

Konkurs Podwórko talentów prowadzony jest corocznie przez firmę Nivea, która buduje place zabaw w pięciu gminach do 20. tysięcy mieszkańców - w tych, które zdobyły najwięcej głosów internautów. Dobrzejewice z gminy Obrowo od początku plasowały w ścisłej czołówce konkursu, ale walka była zacięta i wyrównana. Trwała od 22 maja do środy 24 czerwca.

Do ogólnopolskiej rywalizacji przystąpiło ponad 160 miejscowości. Dobrzejewice z ilością 26 101 tysięcy głosów zajęły 3. miejsce.

Realizacja filmu: Marcin Jóźwiak, Łukasz Piecyk
Zdjęcia: Maciej Kamiński

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.