Podwórko Nivea: zgłoszenie zamiaru budowy placu złożone

Podwórko Nivea: zgłoszenie zamiaru budowy placu złożone
2020-08-24

Gmina złożyła w starostwie zgłoszenie zamiaru budowy podwórka Nivea na terenie szkoły w Dobrzejewicach. Zgodnie z podpisanym porozumieniem, plac zabaw ma powstać do końca roku.

5 czerwca dowiedzieliśmy się, że zwyciężyliśmy w konkursie Podwórko talentów Nivea 2020. Dzięki głosom mieszkańców i przyjaciół naszej gminy, po wielu dniach emocjonującego głosowania, zajęliśmy w ogólnopolskiej rywalizacji 3. miejsce, dzięki czemu na terenie Szkoły Podstawowej w Dobrzejewicach Nivea wybuduje plac zabaw wart 250 000 złotych.

Gmina Obrowo i spółka Nivea zawarły już porozumienie, na mocy którego plac zabaw ma powstać do końca 2020 roku. Porozumienie precyzuje zasady i wzajemne zobowiązania stron w tym zakresie, zwłaszcza w odniesieniu do prawa budowlanego. W piątek 21 sierpnia gmina złożyła w starostwie zgłoszenie zamiaru budowy obiektu małej architektury - podwórka Nivea na terenie szkoły w Dobrzejewicach. Jeśli dokumentacja zyska akceptację starostwa, budowa placu może ruszyć jeszcze we wrześniu br.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.