Półfinał wojewódzki unihokeja

Półfinał wojewódzki unihokeja
2019-12-02
Uczennice Szkoły Podstawowej w Łążynie II reprezentowały swoją szkołę oraz gminę Obrowo w półfinałach wojewódzkich w unihokeju w miejscowości Wojnowo (Igrzyska dzieci kl. IV-VI). Zaprezentowały się wręcz doskonale.. wygrywając dwa mecze i jeden remisując - z klubem sportowym. O pierwszym miejscu w turnieju zadecydowały "małe punkty" (ilość strzelonych goli). Tylko dwóch goli zabrakło uczennicom by wygrać cały turniej. W efekcie zajęły i tak wyśmienite 2. miejsce. Jest to ogromny sukces, gdyż by dostać się na półfinał wojewódzki najpierw nasze uczennice wygrały turniej o tytuł mistrza gminy Obrowo, następnie zdobyły mistrzostwo powiatu toruńskiego. Serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych tak wspaniałych sukcesów. DM
 
Wyniki półfinału wojewódzkiego:
I m-ce KS Sicienko 5 pkt. (10-3)
II m-ce SP Łążyn II 5 pkt. (8-3)
III m-ce SP 37 Bydgoszcz 1 pkt. (0-2)
IV m-ce SP Niewieścim 1 pkt. (0-10)
 
 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.