POZWÓL ODKRYĆ W SOBIE TALENT

POZWÓL ODKRYĆ W SOBIE TALENT
2016-12-12

8 grudnia w Szkole Podstawowej w Brzozówce Panie z różnych miejscowości z gminy Obrowo miały okazję uczestniczyć w warsztatach rękodzielniczych, zorganizowanych przez LGD "Podgrodzie Toruńskie",  na których ozdobiły bombki bożonarodzeniowe techniką decoupage.

Zajęcia jak zwykle rozpoczęłam od rysu historycznego techniki decoupage i wskazaniu różnych zastosowań tej sztuki zdobniczej na przestrzeni lat. Te ciekawostki uświadomiły, że tą techniką parał się również znany wszystkim Pablo Picasso. Czas minął nam bardzo szybko, nie tylko dzięki pochłonięciu w ozdabianie bombek, ale także dzięki miłej, pogodnej atmosferze, rozmowie przy ciastku i herbatce o tradycjach bożonarodzeniowych panujących w naszych domach. Niektóre z uczestniczek na początku nie wierzyły w swoje umiejętności, ale zapewniłam, że wyjdą zadowolone i dumne ze swojego dzieła. Tak też było. Cieszy mnie to, że mogę sprawić radość innym. Cieszy mnie, że pomagam odkryć talent, który każdy z nas ma w  sobie. Zapraszam na kolejne spotkania. Zachęcam do wychodzenia z domu, do odkrywania zdolości, do integrowania się i do bycia z  drugim człowiekiem.

Barbara Mońko-Juraszek

prowadząca warsztaty 

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.