Przygotowania kondycyjne zawodników UKS Kometa Obrowo

Przygotowania kondycyjne zawodników UKS Kometa Obrowo
2017-02-20

Przygotowania kondycyjne zawodników UKS Kometa Obrowo, mimo trudnych, zimowych warunków idą pełna parą!

W trakcie ferii młodzi kolarze wraz z Akademią Michała Kwiatkowskiego - Copernicus uczestniczyli w obozie treningowym w Lidzbarku Welskim. Śnieg i mroź nie przeszkadzał w realizacji treningów rowerowych co widać na załączonych fotografiach. Budowanie formy przed sezonem to także szlifowanie techniki jazdy na rowerze a do tego służyły wyjazdy naszych najlepszy zawodników na tor kolarski w Pruszkowie. Tam w komfortowych warunkach, pod dachem, na równej, drewnianej nawierzchni nasi najmłodsi kolarze szlifowali formę przed sezonem 2017. Należy podkreślić, że taki szeroki zakres działań szkoleniowych był możliwy dzięki wsparciu Urzędu Gminy w Obrowie. Pierwszy start naszych podopiecznych planowany jest na 1 kwietnia w ramach Wojewódzkich Mistrzostw w Kolarstwie Przełajowym w Cierpicach.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.