Przystanek Pat 2017

Przystanek Pat 2017
2017-06-06

Podczas czwartej już Nocy Profilaktyki w ramach ogólnopolskiego programu Profilaktyka a Ty w murach Zespołu Szkół w Dobrzejewicach spotkała się młodzież ze szkoły gospodarzy, Zespołu Szkół im. Jana Pawła II w Obrowie oraz Zespołu Szkół nr 8 w Toruniu. Celem programu jest przeciwdziałanie uzależnieniom i umożliwienie młodzieży rozwijania swoich zainteresowań.

Uczestnicy spotkania wzięli udział w różnorodnych warsztatach: teatralnych, plastycznych (graffiti, decoupage , origami, linoryt), fitness, gitarowych, wokalnych, freestyle jojo oraz spotkali się z osobą, która doświadczyła problemu uzależnienia od alkoholu i narkotyków. Nie zabrakło też czasu na wesołą zabawę taneczną.

Wydarzenie zakończył koncert szkolnego zespołu rockowego.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.