Rehabilitujemy osoby przewlekle chore

Rehabilitujemy osoby przewlekle chore
2020-07-21

GOPS w Obrowie pozyskał pieniądze na systematyczną rehabilitację dwóch osób przewlekle chorych z terenu naszej gminy.

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Obrowie uczestniczy w projekcie związanym z pomocą osobom niepełnosprawnym. Z projektu GOPS pozyskał fundusze na długoterminową rehabilitację dwóch osób przewlekle chorych z terenu naszej gminy. – Realizująca konkurs firma oferowała systematyczną fizjoterapię w warunkach domowych tylko dla sześciu osób zamieszkałych w powiecie toruńskim. Cieszymy się, że udało się nam zakwalifikować do projektu aż dwie osoby z naszej gminy. Próbujemy objąć działaniami kolejną osobę mówi Renata Kwiatkowska, kierownik GOPS w Obrowie.

Rehabilitacja w ramach tego projektu potrwa do końca 2020 roku.

Działania realizuje Fundacja Wspierania Rozwoju AiM z Torunia. Projekt pn. Systematyczna rehabilitacja dla osób przewlekle chorych z powiatu toruńskiego jest współfinansowany z budżetu Samorządu Województwa Kujawsko – Pomorskiego.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.