Rolniku, zgłoś zwierzęta przez internet

Rolniku, zgłoś zwierzęta przez internet
2020-05-20

Agencja Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa przypomina o narzędziu, jakim jest portal umożliwiający składanie zgłoszeń zwierzęcych dotyczących bydła, owiec, kóz i świń bez wizyty w biurze agencji.

Przejdź do Portalu Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt https://irz.arimr.gov.pl

Portal IRZplus to nieodpłatne narzędzie, dzięki któremu hodowcy zwierząt mogą składać zgłoszenia zwierzęce dotyczące bydła, owiec, kóz i świń za pośrednictwem sieci Internet oraz przeglądać informacje zgromadzone na podstawie tych zgłoszeń w systemie IRZ. Za pomocą Portalu IRZplus w prosty i wygodny sposób hodowcy mogą wypełnić obowiązki wynikające z przepisów prawa w zakresie identyfikacji i rejestracji zwierząt. Wykorzystując możliwości aplikacji, zyskują wgląd do informacji dotyczących siedzib stad, zgłoszeń zdarzeń zwierzęcych i znajdujących się w stadzie zwierząt. Portal IRZplus zastąpił aplikację CK IRZ służącą do składania zgłoszeń zwierzęcych. Jest dostępny pod adresem: https://irz.arimr.gov.ploraz pod linkiem zamieszczonym na stronie internetowej ARiMR w dziale Identyfikacja i Rejestracja Zwierząt.

Pobierz ulotkę na temat portalu IRZ

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.