Rozdano medale za długoletnie pożycie małżeńskie

Rozdano medale za długoletnie pożycie małżeńskie
2018-12-18

W dniu 11 grudnia 2018 r. w remizie OSP w Kawęczynie odbyła się uroczystość wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie. W imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, wójt Andrzej Wieczyński wręczył medale następującym parom: Państwu Henryce i Janowi Rególskim z Sąsieczna, Państwu Halinie i Tadeuszowi Gerc z Silna, Państwu Hannie i Kazimierzowi Zielińskim z Osieka nad Wisłą, a także Państwu Łucji i Janowi Kowalskim z Silna oraz Państwu Halinie i Janowi Rutkowskim z Obór. Wszystkie pary stanęły na ślubnym kobiercu 50 lat temu.

Pociechą i chlubą par, jak sami odznaczeni podkreślają, są ich rodziny. Małżonkowie Rególscy wychowali czwórkę dzieci, doczekali się ośmioro wnucząt i jednej prawnuczki. Państwo Gerc również wychowali czwórkę dzieci i doczekali się dziewięcioro wnucząt. Państwo Zielińscy wychowali jedną córkę i doczekali się jednej wnuczki, a Państwo Kowalscy wychowali dwie córki i doczekali się trojga wnucząt oraz jednej prawnuczki. Państwo Rutkowscy wychowali dwoje dzieci, doczekali się dwóch wnuków i dwóch prawnuków.

Gratulujemy wszystkim parom tego wspaniałego jubileuszu i życzymy kolejnych oraz wielu miłych chwil spędzanych w dobrym zdrowiu w rodzinnej atmosferze.

 

Małgorzata Gerus
Kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Obrowie

Fot. Marzena Słupczewska

Państwo Halina i Jan Rutkowscy

 

Państwo Halina i Tadeusz Gerc

 

Państwo Hanna i Kazimierz Zielińscy

 

Państwo Henryka i Jan Rególscy wraz z wójtem Andrzejem Wieczyńskim

 

Państwo Łucja i Jan Kowalscy

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.