Rubinowy Hit 2016

Rubinowy Hit 2016
2016-06-27

22 czerwca o godz. 17.00 na Zamku w Gniewie odbyła się uroczysta Gala Konkursu Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów’2016 Kujawsko-Pomorskiego oraz Pomorskiego. Było to wielkie święto dla najlepszych podmiotów gospodarczych i samorządowych z obu województw, podczas którego podsumowano i wyróżniono najciekawsze osiągnięcia w zakresie produkcji, usług dokonań samorządowych i ekologicznych. Nasza Gmina w tym roku otrzymała  Rubinowy Hit 2016 z gwiazdką za modernizację dworku szlacheckiego – siedziby Urzędu Gminy w Obrowie.

Organizatorzy zaprosili gości na plac turniejowy, gdzie w przepiękny sposób Kasztelan wprowadził zebranych w arkana historii, a rycerze zademonstrowali – całkiem na poważnie – kruszenie kopii. Należy dodać, że jednym z wojów był rycerz z Francji. Po pokazach herold poprowadził gości na dziedziniec zamkowy, gdzie dokonano części oficjalnej. Po wręczeniu wyróżnionym aktów nadania Tytułów HIT oraz statuetek na scenie pojawiła artystka najwyższego formatu Ania Wyszkoni, która wprowadziła gości w znakomity nastrój.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.