Ruch wahadłowy na moście Piłsudskiego w Toruniu

Ruch wahadłowy na moście Piłsudskiego w Toruniu
2020-08-12

W nocy ze środy na czwartek (12/13 sierpnia br.) oraz z czwartku na piątek (13/14 sierpnia) w godzinach 21.00 – 6.00 na moście drogowym im. J. Piłsudskiego w Toruniu ruch będzie się odbywał wahadłowo.

Przed nami kolejne dwie pracowite noce na rozbudowywanym moście drogowym im. J. Piłsudskiego w Toruniu. Wykonawca prac będzie pracował na pasie w kierunku pl. Armii Krajowej. W nocy z 12 na 13 sierpnia (ze środy na czwartek) asfalt będzie frezowany przy podporze. W związku z tym w godzinach od 21.00 do 6.00 będzie obowiązywał ruch wahadłowy, sterowany sygnalizacją świetlną. Nocne prace w tych samych godzinach zaplanowano z czwartku na piątek  z 13 na 14 sierpnia. Tej nocy na przęśle siódmym będzie realizowane betonowanie. Podobnie jak pierwszej nocy, na czas prowadzonych prac zostanie ustawiona sygnalizacja i ruch będzie odbywał się wahadłowo.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.