Sezon Impact Obrowo

Sezon Impact Obrowo
2016-06-13

Sezon Wiosna 2016 jest już trzecim sezonem, w którym bierzemy czynny udział. Liga Futbol-Arena jest to toruńska liga orlika, o której więcej informacji znajdą państwo na stronie www.futbol-arena.pl. W tym sezonie przeżywamy chwile lepsze, ale także i te gorsze. Zapraszam do przeczytania krótkiej relacji z wszystkich meczów obecnego sezonu.

Pierwszy mecz z drużyną FC Rebels nie był w naszym wykonaniu czymś wielkim. Traciliśmy zbyt wiele piłek i dawaliśmy rywalom za duże pole do popisu. Najlepiej w tym meczu zaprezentował się Daniel Stanisławski, który zdobył dwie bramki dużej urody.

Drugi mecz to potyczka z drużyną Bafana Bafana.
W tym meczu powrócił do składu jeden z najważniejszych zawodników: Darek Górny. Niestety pomimo wielu dogodnych sytuacji gola udało się zdobyć tylko Michałowi Myszkowskiemu (Bardzo ładne trafienie). Mecz można było wygrać ale były to początki więc trzeba było mieć nadzieję że lepszy okres niedługo nadejdzie.

W następnym meczu mierzyliśmy się z Veyna Team. Było to nasze pierwsze zwycięstwo od dłuższego czasu, a wynik prezentuje się bardzo efektownie, gdyż wygraliśmy różnicą 6 bramek. Zmiana nawierzchni z parkietu na orlik przychodziła nam z trudem ale wciąż mieliśmy nadzieję że w tym sezonie uda nam się osiągnąć wysokie miejsce w tabeli.

Wyniki meczów:
Impact Obrowo 3:6 FC Rebels
Bafana Bafana 1:1 Impact Obrowo
Impact Obrowo 7:1 Veyna Team

4.kolejka to mecz rozegrany przez naszą drużynę tylko po to by nie stracić punktów za walkower. Mecz rozpoczęliśmy w osłabieniu gdyż tego dnia wystąpiły problemy kadrowe. Jakubskie Young Boys zgodziło się rozegrać to spotkanie więc spróbowaliśmy powalczyć. Niestety nasz skład nie był optymalny gdyż brakowało zawodników z podstawowego składu. Pochwała należy się wszystkim obecnym na tym meczu, a wynik 8:0 nie jest tutaj wielkim zaskoczeniem.

5.Kolejka to mecz z Catenaccio.
Początek meczu zapowiadał się dobrze, staraliśmy się napierać na rywala by ten stracił rytm. Niestety w tym meczu to my pierwsi straciliśmy bramkę po błędzie w komunikacji piłka trafiła do siatki. Nerwowa atmosfera przyczyniła się do utraty kolejnych goli.
Przy wyniku 3:0 miał miejsce faul w okolicach połowy boiska, do piłki podszedł Michał i skierował ją w pole karne. Po zgraniu głową przez Piotrka gola (jak się później okazało jedynego) zdobył Adrian. Mecz skończył się wynikiem 5:1, ale nie odzwierciedla to przebiegu całego spotkania. Po tych dwóch meczach obudziła się wola walki i chęć udowodnienia że nie jesteśmy drużyną, z którą każdy może zdobywać punkty.

W 6.Kolejce mierzyliśmy się z Prestiż Barem.
Na ten mecz wyszliśmy zmotywowani i po raz pierwszy w naszej grze widać było tak wiele spokoju. Wielka w tym zasługa Darka, który wziął na siebie ciężar prowadzenia gry. W dobrej dyspozycji był także Filip i to właśnie ci dwaj zawodnicy zdobyli bramki. Cała drużyna w tym meczu wiedziała co ma robić, z czego można czuć dumę. Poradziliśmy sobie z atakami przeciwnika i spokojnie utrzymywaliśmy się przy piłce. Pochwalić należy także naszych bramkarzy, którzy praktycznie zawsze stają na wysokości zadania.
Wynik tego spotkania to zwycięstwo 3:0

Niestety przyszły mecz z drużyną SM Flisak skończył się wynikiem 1:3.
To spotkanie dostarczyło wielu emocji i spokojnie można nazwać je jednym z najlepszych meczów w naszym wykonaniu. Przegrany mecz to nie powód do załamań, to powód do wyciągnięcia wniosków i zachęta do próby poprawienia indywidualnych błędów, które w takich meczach drogo kosztują. Dziękujemy przeciwnikom za dobre zawody, gdyż mecz pomimo warunków atmosferycznych cały czas trzymał w napięciu. Gola dla naszej drużyny zdobył Dariusz Górny. Dobry występ zaliczył Przemek Mazurek, który jak zwykle z wielkim zaangażowaniem starał się motywować drużynę i dać od siebie wszystko. Cała drużyna zostawiła serce na boisko za co należą się oklaski.

Następny mecz był jednak inny, 8 kolejka to spotkanie z drużyną AZKP Wuteh, które wygrywamy przewagą 3 bramek (wynik 4:1). Zacząć trzeba od pochwalenia formacji obronnej, bo to głównie dzięki temu drużyna przeciwna okazywała bezradność. Bardzo dobry mecz zagrali wszyscy obecni z czego trzeba się cieszyć. Dobrym prognostykiem dla tego spotkania było sparingowe zwycięstwo z Wisłą Osiek 9:4, w którym z bardzo dobrej strony pokazał się zdobywca 5 goli Daniel Stanisławski. W weekend Daniel także nie zawiódł i dorzucił do tego skromniejsze 2 gole i asystę. Progres zrobiliśmy w grze piłką co cieszy, ale trzeba jeszcze wiele popracować, aby marzyć o wysokim miejscu w tabeli. Każdy dał od siebie w tym meczu tyle ile mógł więc są powody do dumy. MVP tego meczu został wybrany nie Daniel, a Darek, którego przyjście do naszej drużyny odmieniło styl gry o 180 stopni. Dziękujemy mu za to że jest z nami, a także za to że w każdym meczu bierze ciężar gry na siebie.

9. Kolejka to mecz w nieprzyjemnych warunkach atmosferycznych, upalny dzień, w którym rozgrywaliśmy mecz z drużyną Piegusek Damar S.C. dostarczył wielu wrażeń. W tym meczu mogliśmy strzelić więcej bramek, ale bramkarz rywali rozgrywał bardzo dobre zawody.
Niewykorzystane sytuacje lubią się mścić, na co dowodem jest bramka stracona w ostatniej minucie pierwszej połowy. Drugą połowę rozpoczęliśmy z przytupem i od samego początku zaczęliśmy twardo napierać na bramkę rywala i zaowocowało to zdobyciem dwóch bramek.
Gole w tym meczu zdobyli Dariusz Górny i Piotr Falkiewicz. Był to wyrównany mecz, lecz z tego wyniku bardziej cieszą się rywale niż my, ponieważ przewaga w tym meczu była po naszej stronie.

Zapraszamy bardzo serdecznie do śledzenia przebiegu sezonu na naszym Facebook`owym profilu: https://www.facebook.com/Impact-Obrowo-1589510271292848/

Na stronie ligi Futbol-Arena mogą państwo znaleźć więcej informacji na temat statystyk, oraz znajdą tam państwo skróty video z wszystkich wyżej opisanych meczów:
http://futbol-arena.pl/druzyna/impact-obrowo/

Przygotował Adrian Gąsiorowski.


ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.