Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 2018r.

Spotkanie Młodych na Polach Lednickich 2018r.
2018-06-13

Młodzież z gminy Obrowo wzięła udział w Spotkaniu Młodych na Polach Lednickich. Zorganizowano wyjazd z Dobrzejewic oraz Osieka nad Wisłą. Część młodych dołączyła do Lubicza. Pola Lednickie otwarto w sobotę o godz. 8.00, a oficjalne rozpoczęcie XXII Spotkania Młodych Lednica 2000, które w 2018 roku odbywało  się pod hasłem "Jestem", odbyło się o godz. 17.00. Wziął w nim udział‚ prezydent Andrzej Duda. Dla pielgrzymów przygotowano kilkadziesiąt tysięcy biało-czerwonych flag. To prezent dla uczestników od prezydenta, który w ten sposób chciał podkreślić wyjątkowe święto, jakie będziemy obchodzili tego roku – 100 Rocznicę Odzyskania przez Polskę Niepodległości.

Był to czas wspaniałych przeżyć duchowych, pełnych wzruszeń, ale także radości. Usłyszeliśmy konferencje, świadectwa, wspólnie się modliliśmy, śpiewaliśmy oraz tańczyliśmy. Jednym z punktów spotkania była godzina wspomnień o świętym Janie Pawle II.

Serdecznie dziękujemy Księdzu Proboszczowi, Rafałowi Bogusowi za pomoc.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.