Spotkanie z „Bajowymi” lalkami w Osieckim Klubie Kultury

Spotkanie z „Bajowymi” lalkami w Osieckim Klubie Kultury
2019-10-17

8 października w Osieckim Klubie Kultury gościliśmy dzieci i młodzież z klas terapeutycznych wraz z opiekunami z Woli, Chrostkowa oraz Osieka nad Wisłą. To już kolejne spotkanie integracyjne. Wiosną zeszłego roku skorzystaliśmy z zaproszenia do Woli.

W Osieckim Klubie Kultury dzieci miały możliwość poznania lalek teatralnych. Dowiedziały się jakie są ich rodzaje, z czego są wykonane oraz poznały techniki animacji. Mogły je dotknąć, przytulić oraz pobawić w aktorów – lalkarzy, czyli ożywić.

Grupa odwiedziła również Osiecką Izbę Regionalną, gdzie mogła podziwiać eksponaty: rzeźby, obrazy, fotografie, dawne przedmioty codziennego użytku oraz różne rękodzieła.

Spotkanie odbyło się w bardzo miłej, przyjaznej atmosferze.

Dziękujemy bardzo Pani Dyrektor Zespołu Szkół W Osieku nad Wisłą Katarzynie Wachowskiej za zapewnienie obiadu dla naszych miłych gości.

Podziękowania kieruję również do Pana Dyrektora Teatru Lalek „Baj Pomorski” za wypożyczenie lalek.

Ewelina Mytlewska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.