Spotkanie z Mikołajem w Łążynie II

Spotkanie z Mikołajem w Łążynie II
2020-01-02

15 grudnia ubiegłego roku w świetlicy wiejskiej w Łążynie II odbyło się wcześniej zapowiadane spotkanie z Mikołajem zorganizowane przez Panią Sołtys oraz Radę Sołecką. Świątecznie przystrojona, pachnąca świerkiem sala wypełniła się po brzegi gośćmi, których odwiedził Święty Mikołaj z koszem pełnym słodkości. Całe spotkanie uświetniła Osiecka Grupa Teatralno-Wokalna spektaklem pt. "Witajcie w naszej bajce". Mieliśmy okazję zobaczyć świetną inscenizację wierszy J. Tuwima, J. Brzechwy oraz S. Jachowicza, która bardzo spodobała się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Po części artystycznej, na najmłodszych czekały konkursy i zabawy, natomiast dorośli mieli okazję do rozmów i integracji przy kawie oraz pysznych, słodkich wypiekach. Serdecznie dziękujemy wszystkim za przybycie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.