Spotkanie ze strażą pożarną

Spotkanie ze strażą pożarną
2016-06-16
Dnia 13 czerwca dzieci ze wszystkich grup przedszkolnych 3-latki "Biedronki i "Gumisie", 4-latki "Żabki" oraz dzieci ze starszych grup 5-latki: "Mrówki", "Pszczółki" i "Motylki" z Przedszkola Samorządowego w Osieku n/Wisłą spotkały się ze strażakami z Ochotniczej straży Pożarnej.
Tego dnia dzieci zapoznały się z pracą strażaka oraz otrzymały informację jak zachować się w sytuacji zagrożenia. Można było bezpośrednio zobaczyć sprzęt strażaków niezbędny do akcji, wóz strażacki; dzieci mogły przymierzyć hełm, lać wodę itp. Jak widać na zdjęciach panie nauczycielki również włączyły się do dobrej zabawy.
Na zdjęciu grupowym znajduje się najmłodsza grupa 3-latków "BIEDRONEK", które ze swoją panią wychowawczynią wręczyła podziękowanie strażakom.

 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.