Sukcesy drużyny Kometa Obrowo

Sukcesy drużyny Kometa Obrowo
2017-06-14

W ostatnich dniach posypały się zwycięstwa dla naszych zawodników w wyścigu etapowym Gruta-Łasin-Słup. W sobotę rozegrana została czasówka na dystansie 5 km. Bardzo dobry czas wykręcili Zuzanna Charyga oraz Mateusz Sawicki, zajmując  2 miejsce w swoich kategoriach. Popołudniu odbyło się kryterum w Łasinie, gdzie zawodnicy starali się zdobyć jak największą ilość punktów, podczas 10 okrążeń.  3 etap rozegrał się ze startu wspólnego. Doskonałą formę zaprezentowała Zuzanna, wygrywając 2 i 3 etap, a tym samym cały wyścig! Marcinkowska Martyna ukończyła zmagania na 6 miejscu, a  Sawicki Mateusz  na 7.

Miło nam poinformować, że Zuzanna Charyga oraz Nikola Maj odebrały z rąk Starosty Powiatu Toruńskiego wyróżnienia za wybitne osiągnięcia sportowe. Natomiast, Trener Komety Obrowo został wyróżniony za działalność sportową. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.