Sukcesy zawodników AKT Budo na turnieju karate Awar Cup

Sukcesy zawodników AKT Budo na turnieju karate Awar Cup
2020-03-10

80 zawodników z całej Polski wzięło udział IV Ogólnopolskim Turnieju Karate, który odbywał się w szkole w Obrowie. Wśród zwycięzców, zwłaszcza w najmłodszych grupach wiekowych, przeważali przedstawiciele Akademii Karate Tradycyjnego Budo z Obrowa.

Siedem klubów Polskiego Związku Karate z całej Polski, tj. 80 zawodniczek i zawodników, wzięło udział w Ogólnopolskim Turnieju Karate, który odbył się 7 marca w naszej gminie. Organizatorami turnieju byli Polski Związek Karate Komisja Karate Tradycyjne i Fudokan wraz z Akademią Karate Tradycyjnego Budo z Obrowa. Wśród zwycięzców, zwłaszcza w najmłodszych grupach wiekowych, przeważali przedstawiciele Akademii Karate Tradycyjnego Budo z Obrowa.

W turnieju brali udział zawodnicy z Głubczyna, Jastrowa, Krajenki, Tarnówka, Obrowa, Czernikowa, Osieka nad Wisłą i Torunia. Z województwa kujawsko-pomorskiego startowały dwa kluby: Akademicki Klub Karate Tradycyjnego z Torunia i Akademia Karate Budo z Obrowa.

Turniej odbywał się pod patronatem wójta gminy Obrowo Andrzeja Wieczyńskiego.

Wyniki zawodów

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.