Susza

Susza
2018-06-14

W związku z pismem Wojewody Kujawsko-Pomorskiego w sprawie wystąpienia suszy rolniczej wśród upraw zbóż jarych i ozimych, truskawek, krzewów i drzew owocowych na terenie województwa kujawsko – pomorskiego  w okresie od dnia 1 kwietnia do 31 maja 2018 r., prosimy o przekazywanie danych dotyczących powierzchni upraw dotkniętych tym zjawiskiem.

 
Formularz zgłoszenia w w/w sprawie dostępny jest w Urzędzie Gminy Obrowo oraz na stronie internetowej.

 

Dane należy przekazać do Urzędu Gminy Obrowo w wersji: papierowej (pokój nr 35) lub elektronicznej (skan podpisanego zgłoszenia) na adres: rrg@obrowo.pl w terminie do 20 czerwca 2018 r.

 

Po tym terminie zgłoszenia nie będą przyjmowane.

 

Zebrane materiały zostaną przekazane Wojewodzie Kujawsko-Pomorskiemu celem podjęcia dalszych działań.

 

Dane te będą podstawą do ewentualnego wystąpienia Wojewody do Ministra Rolnictwa i Rozwoju Wsi o udzielenie pomocy dla poszkodowanych gospodarstw.

 Formularz zgłoszenia

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.