Święto Rodziny w Skrzypkowie

Święto Rodziny w Skrzypkowie
2016-06-03

28 maja 2016r. Sołtys wsi Skrzypkowo Pan Kazimierz Sajnóg wraz z Rada Sołecką oraz licznymi sponsorami i mieszkańcami zorganizował Święto Rodziny.
Spotkaliśmy się w dawnym budynku małego przedszkola w Skrzypkowie. Festyn rozpoczął się koncertem Zespołu „SCHOLA KANNAN”. Podczas imprezy nie zabrakło wielu atrakcji dla wszystkich rodzin przygotowano: lody, dmuchany zamek, przejażdżki na kucyku i koniu. Rodziny mogły wspólnie spędzić sobotnie popołudnie przy muzyce. W tym szczególnym dniu serwowano kiełbaski z grilla oraz słodkości. Niepowtarzalna atmosfera, wspaniała zabawa oraz wspólnie spędzony czas sprawiły że ten  wyjątkowy dzień pomimo kapryśnej pogody był pełen uśmiechu i radości. 

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.