Szkoły w Obrowie i w Dobrzejewicach pozostają zamknięte

Szkoły w Obrowie i w Dobrzejewicach pozostają zamknięte
2020-10-17

Szkoły w Obrowie i w Dobrzejewicach pozostają zamknięte na mocy opinii sanepidu. W pozostałych publicznych szkołach w naszej gminie: w Łążynie II, w Osieku nad Wisłą oraz w Brzozówce nauka odbywać się będzie w trybie stacjonarnym.

W tygodniu 19 – 23 października na mocy decyzji sanepidu, w związku z epidemią koronawirusa, zamknięte będą szkoły podstawowe w Obrowie oraz w Dobrzejewicach. W szkołach tych nauka odbywać się będzie zdalnie. Obie placówki zapewnią opiekę świetlicową tym dzieciom, które realnie jej potrzebują: gd oboje rodzicie pracują lub gdy wychowują jeszcze dziecko niepełnosprawne.

W Szkole Podstawowej w Dobrzejewicach świetlica będzie pracować w godz. 7.00 -  15.00, a przedszkolaki będą mieć opiekę do godz. 17.00. W szkole w Obrowie świetlica będzie czynna w godz. 7.00 – 17.00, a przedszkole w godz. 6.30 -16.30.

Przestrzegane będą wszystkie zasady bezpieczeństwa epidemicznego.

Uczniowie liceum w Dobrzejewicach od 19 października będą mieć lekcje na odległość, ponieważ nasza gmina (cały powiat) jest objęta czerwoną strefą.

W pozostałych publicznych szkołach w naszej gminie: w Łążynie II, w Osieku nad Wisłą oraz w Brzozówce nauka odbywać się będzie w trybie stacjonarnym. Sanepid nie zdecydował o zamknięciu tych placówek.

Pytania szczegółowe o zasady funcjonowania e-nauki i opieki świetlicowej prosimy kierować bezpośrednio do szkół: telefonicznie lub za pośrednictwem e-dziennika.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.