Szlachetna paczka

2018-12-20

Szlachetna paczka po raz czwarty odbyła się w Gminie Obrowo . w tym roku daliśmy radość 18 rodzin z naszego rejonu. Rodziny dostały prezenty od naszych darczyńców od 6, 10, 17 a nawet 50 paczkowych prezentów , które rozpromieniły twarz i pokazały się  uśmiechy a nawet łzy szczęścia.

Bardzo dziękujemy Darczyńcom, że pomogli nam uszczęśliwić rodziny. Dziękujemy tym którzy co roku z nami spełniają marzenia i tworzą historię razem z wolontariuszami. W tym roku w naszym rejonie było 11 wolontariuszy którym bardzo dziękujemy za ich wspaniałą pracę Renata ,Monika , Asia, Wiesia, Karolina , Jola, Artur, Krzysztof, Ewa, Dorota , Majka z młodzieżą z zespołu szkół w Gronowie.

Dziękujemy p. Andrzejowi Wójtowi Gminy Obrowo za wsparcie naszej akcji , P. Mirce Sekretarz Gminy Obrowo za wysłuchanie nas i pomoc w załatwieniu jakiejkolwiek naszej prośby.

Dziękujemy sponsorom i darczyńcom Nadleśnictwo w Dobrzejewicach , Cukierni Jankowscy z Rogówka  ,Sklep metalowy w Dobrzejewicach, Fundacji Trybik , Państwo Romanowskim w Miliszewach, Koło Gospodyń wiejskich w Stajeńczynkach , Zespół Szkół w Dobrzejewicach, Przedszkole w Miliszewach, Zespół Szkół w Brzozówce, Przedszkole w „Tęczowa kraina”, Szkoła w Młyńcu, tym wszystkim , OSP Zawały , OSP Szembekowie i tym którzy byli z nami a chcą zostać anonimowi.

Dziękujemy Michałowi i Mikołajowi , Natalii ,Helence, Jankowi , za stworzenie miłej i świątecznej atmosfery na Finale Szlachetnej paczki grając na swoich instrumentach i przepięknym śpiewie.

Wolontariusze Rejonu Obrowo

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.