Turnieje mini siatkówki w gminie Obrowo

Turnieje mini siatkówki w gminie Obrowo
2019-12-17

Dziewczęta z Brzozówki i chłopcy z Obrowa najlepsi w turniejach mini piłki siatkowej klas VI i młodszych ze szkół podstawowych gminy Obrowo.

14 grudnia 2019 roku na hali sportowej w Osieku nad Wisłą rozegrano turniej mini piłki siatkowej dziewcząt klas VI i młodszych ze wszystkich szkół podstawowych gminy Obrowo.

Zajęte miejsca - mini piłka siatkowa dziewcząt kl. VI i mł. (rocznik 2007 i młodsze)

1.

SP Brzozówka

2.

SP Łążyn II

3.

SP Osiek nad Wisłą

4.

SP Obrowo

5.

SP Dobrzejewice

 

W zawodach powiatowych 8 stycznia 2020 roku w Chełmży naszą gminę  reprezentować będą dziewczęta z Brzozówki.

Tego samego dnia na hali sportowej w Brzozówce rozegrano turniej mini piłki siatkowej  chłopców kl. VI i mł. (rocznik 2007 i młodsi), w którym startowały cztery drużyny szkół podstawowych gminy Obrowo.

Zajęte miejsca - mini piłka siatkowa chłopców kl. VI i mł. (rocznik 2007 i młodsi)

1.

SP Obrowo

2.

SP Brzozówka

3.

SP Dobrzejewice

4.

SP Osiek n/W.

 

 

 

 

 

W zawodach powiatowych 9 stycznia 2020 roku w Chełmży naszą gminę  reprezentować będą chłopcy z Obrowa.

Rywalizację sportową w Osieku przygotowała p. Sławomira Cedro, a w Brzozówce p. Krzysztof Lerch – nauczyciele wychowania fizycznego miejscowych szkół. Transport, napoje i dyplomy opłacił samorząd gminy Obrowo. Mecze sędziowali nauczyciele wychowania fizycznego.

gminny koordynator sportu – Dariusz Machajewski

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.