Twój wiersz dla Jana Pawła II w szkolnym tomiku poezji

Twój wiersz dla Jana Pawła II w szkolnym tomiku poezji
2020-05-18

Szkoła Podstawowa w Obrowie im. Jana Pawła II zamierza uczcić setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły tomikiem wierszy. Pomysłodawcy zachęcają uczniów, absolwentów i wszystkich przyjaciół szkoły (m.in. rodziców, mieszkańców, obecnych i byłych uczniów i nauczycieli) do nadsyłania swoich utworów poświęconych papieżowi. Na wiersze czekają do końca maja.

- W 2008 roku minęła piąta rocznica nadania naszej szkole imienia Jana Pawła II. Rocznicę tę uczciliśmy, wydając tomik wierszy napisanych przez uczniów, poruszonych życiem i postawą naszego papieża. Ze zbiorem zatytułowanym „Z głębi serca dla Ciebie Janie Pawle II” można zapoznać się w szkolnej bibliotece – mówi Aleksandra Kwaśnicka, pedagog SP w Obrowie.Setną rocznicę urodzin naszego patrona chcielibyśmy świętować w ten sam sposób – wydając jubileuszowy tomik poezji.

Osoby, które chciałyby wziąć udział w przedsięwzięciu, proszone są o nadsyłanie swoich wierszy e-mailowo do p. Aleksandry Kwaśnickiej, pisząc na adres akwasnicka@spobrowo.pl Na utwory organizatorzy czekają do końca maja br.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.