Umowa na odbiór odpadów podpisana

Umowa na odbiór odpadów podpisana
2020-01-08

Podpisaliśmy umowę na odbiór i zagospodarowanie odpadów. Zmienia się dzień odbioru odpadów zbieranych selektywnie.

Miejskie Przedsiębiorstwo Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu wygrało przetarg na odbiór i zagospodarowanie odpadów w naszej gminie. Pod koniec ub. roku wójt gminy Obrowo Andrzej Wieczyński podpisał umowę w tej sprawie. – Umowa obowiązywać będzie przez najbliższe dwa latamówi wójt Wieczyński.Warto pamiętać, iż zgodnie z nową umową zmienia się dzień odbioru odpadów zbieranych selektywnie.

Dotąd surowce odbierane były w wybrane soboty, a od początku 2020 roku metale i tworzywa sztuczne (żółte worki), papier (niebieskie worki) i szkło (zielone worki) odbierane będą jeden raz w miesiącu w dniu odbioru odpadów zmieszanych. Częstotliwość odbioru odpadów zmieszanych nie zmienia się (jeden raz na dwa tygodnie).

Szczegółowe informacje znajdują się w harmonogramie (plik do pobrania)

Pytania i uwagi dotyczące odbioru odpadów można kierować pisząc na adres: odpadykomunalne@obrowo.pl lub telefonując pod numer 56 678 60 22 wew.182

Uwagi można zgłaszać również do Miejskiego Przedsiębiorstwa Oczyszczania Sp. z o.o. w Toruniu, adres e-mail: bok@mpo.torun.pl, tel. 56 63 98 124.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.