V Bal Charytatywny

V Bal Charytatywny
2019-03-08

2 marca 2019r. w remizie strażackiej odbył się już V Bal Charytatywny zorganizowany przez parafię NSPJ oraz OSP Osiek nad Wisłą. Pomysłodawcą jest  ks. proboszcz Rafał Bogus. Był to wspaniały akcent na zakończenie karnawału: rewelacyjna zabawa połączona ze szczytnym celem. W trakcie balu została przeprowadzona licytacja na rzecz remontu naszej pięknej świątyni.  Bal odbył się w stylu PRL. Przebrania to dodatkowa atrakcja zabawy karnawałowej. Staliśmy w kolejce po swojski smalec... Czego, jak czego, ale papieru toaletowego nie zabrakło, o który było tak ciężko w czasach PRL. Tańce trwały do białego rana. Już po raz kolejny świetną oprawę muzyczną zapewnił zespół,  w składzie: Karol Kosik – wokal, instrumenty klawiszowe, Leszek Czenkusz – akordeon, wokal,  Wiesław Mekka – saksofon. Stoły „uginały się” od pyszności.            

 Wszyscy są zgodni, że to kolejny, udany Bal Charytatywny w Osieku nad Wisłą.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.