V KONGRES NAUCZYCIELI WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

2019-05-25

W sobotę 18 maja 2019 roku w Centrum Kształcenia Ustawicznego w Toruniu odbył się V Kongres Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego pod hasłem „Sprawdzone metody wychowania i edukacji małego dziecka”. Inicjatorem przedsięwzięcia było Stowarzyszenie Edukacji Przedszkolnej „Inicjatywa i Twórczość” w Toruniu. Współorganizatorem był Wydział Edukacji Urzędu Miasta Torunia oraz Toruński Ośrodek Doradztwa Metodycznego i Doskonalenia Nauczycieli. Honorowy patronat nad Kongresem objął Kujawsko – Pomorski Kurator Oświaty i Prezydent Miasta Torunia.

Przedszkole Samorządowe w Osieku nad Wisłą po raz trzeci aktywnie uczestniczyło w V Kongresie Nauczycieli Wychowania Przedszkolnego prezentując giełdę pomysłów. W tym roku były prezentowane pomysły teatralne. Nie zabrakło oryginalnych propozycji na kostiumy teatralne, pacynki, kukiełki, rekwizyty teatralne, maski, teatrzyk Kamishibai. Nasze przedszkole było jedynym przedszkolem spoza Torunia, które aktywnie włączyło się w organizację V Kongresu. Nauczyciele Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą zaczerpnęli inspirujących pomysłów do pracy z dziećmi. 

Jako członek zarządu Stowarzyszenia Edukacji Przedszkolnej „Inicjatywa i Twórczość” a jednocześnie nauczyciel Przedszkola Samorządowego w Osieku nad Wisłą zapraszam na kolejny Kongres za rok. 
 
Monika Staruk

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.