V Warsztaty Formacyjno-Muzyczne dla Młodzieży

V Warsztaty Formacyjno-Muzyczne dla Młodzieży
2019-02-26

 W dniach 22-24 lutego 50-osobowa grupa młodzieży z gminy Obrowo kolejny już raz wzięła udział w warsztatach muzycznych w Łodzi, prowadzonych przez zespół Mocni w Duchu.

 Młodzi uczestniczyli w wybranym przez siebie warsztacie: wokalnym, tanecznym, gitarowym, perkusyjnym, smyczkowym oraz dętym. W tym wspaniałym wydarzeniu wzięło udział 280 osób. Był to bardzo intensywny czas, ale jakże pełen wspaniałych przeżyć duchowych oraz artystycznych.

Młodzież z niecierpliwością czeka na kolejne warsztaty.

 Serdeczne podziękowania należą się panu wójtowi Andrzejowi Wieczyńskiemu za zapewnienie transportu do Łodzi. Dziękuję również moim koleżankom: Renacie Kwiatkowskiej oraz Annie Melkowskiej za pomoc w opiece nad grupą oraz kierowcy z firmy MIKS.

 

Ewelina Mytlewska

fot. Marysia Kwiatkowska, Renata Kwiatkowska

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.