W tym samym przedszkolu, ale pod opieką szkoły

W tym samym przedszkolu, ale pod opieką szkoły
2020-04-20

Niepubliczne Małe Przedszkole w Obrowie kończy działalność. Opiekę nad wszystkimi przedszkolakami przejmie Szkoła Podstawowa w Obrowie.

Stowarzyszenie Na Rzecz Rozwoju Wsi Skrzypkowo w Skrzypkowie likwiduje z dniem 31 sierpnia 2020 r. Niepubliczne Małe Przedszkole w Obrowie. Zgodnie z decyzją wójta, gmina zapewni dzieciom z tej placówki miejsca w samorządowej szkole.

Opiekę nad dziećmi przejmie Szkoła Podstawowa w Obrowie, w której od 1 września 2020 roku zaczną działać cztery nowe oddziały przedszkolne. – Oddziały te będą funkcjonować w dotychczasowym budynku przedszkola – uspakaja wójt gminy Andrzej Wieczyński. - Ani dzieci, ani rodzice nie muszą obawiać się znaczących zmian.

Pod numerem telefonu 530 923 839 rodzicom udzielane są informacje w tym zakresie.

ZamknijNa tej stronie internetowej wykorzystywane są pliki cookies zbierane do celów statystycznych i wykorzystywane do poprawnego działania serwisu www.
Warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies można zmienić w ustawieniach przeglądarki - niedokonanie zmian ustawień przeglądarki jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na ich zapisywanie.